HER AÇIKLAMAMIZ BURADA

HER AÇIKLAMAMIZ BURADA
DERNEK MERKEZİ İLE İLETİŞİM İÇİN TELEFONUMUZ VE GENEL BAŞKANIMIZIN TELEFONU AYRICA, E-POSTA ADRESİ: cetkoder@gmail.com

30 Haziran 2015 Salı

KISA ADI ÇETKODER OLAN ÇEVRE VE TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ GENEL MERKEZİ, TÜM VEKİLLERİN MAL VARLIĞI AÇIKLAMASINI İSTEDİ

30. HAZİRAN. 2015   -  BASIN BÜLTENİ

ÇEVRE VE TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ  (ÇETKODER) GENEL MERKEZİ

Kısa adı ÇETKODER olan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı Mustafa Göktaş, Yeni seçilen vekillere seslenerek, mal varlığı açıklamasını kamuoyu ile paylaşın dedi/ Saygı ile.


TEMİZ, DÜRÜST SİYASET İÇİN AÇIK VE ŞEFFAF OLUN

Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, “Ülkemiz önemli günlerden geçiyor. İçte ve dışta hem siyasi, hem ekonomik, hem de sosyal hayattaki oluşumlara göz atmalı, meydana gelen olaylara kulak vermeliyiz. Bu gün TBMM Başkanlık seçimi yapılıyor. Öncelikle ortaya çıkacak neticenin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Ülkemizde en çok arzulanan mesele Temiz toplumun oluşmasıdır. Her açıdan temiz ve yaşanabilir bir toplumun oluşması siyaset kurumundan geçecektir. Bu nedenle Temiz ve dürüst bir siyaset için öncelikle bu işi yapanların açık ve şeffaf olmaları gerekmektedir. Meydanlarda çeşitli vaatler vermek kolaydır. Önemli olan vaatleri yerine getirmek veya getirebilmek için çaba harcamaktır. 7 Haziran öncesi Oy kullanın çağrısı yaptığımız halkımızın en temel tüketici haklarından birisi bilgi edinme ve kaynaklara ulaşma hakkıdır. TBMM çatısına seçilerek gelen her vekilimizi siyasi parti ayrımı yapmaksınız, yasama yılının başlangıcında ve bitişinde mal varlığını açıklamaya davet ediyoruz. Mal varlıklarını kamuoyu ile paylaşarak göreve başlasınlar. Bu durum toplumda siyasete olan güveni ve algıyı değiştirecektir. Temiz toplum, temiz siyaset ile mümkündür” dedi.NOT:  Bize,  cetkoder@gmail.com   adresinden elektronik posta yolu ile ulaşabilirsiniz. 
Dernek:  0.535.475 70 06 nolu dernek telefonumuzdan arayabilirsiniz…
ÇETKODER Genel Başkanı: 0.532. 282 29 91
ÇETKODER Basın Açıklama Metinlerimizin Yer Aldığı BLOĞ Hesabımız:http://cetkoder.blogspot.com.tr/
Genel Başkanımızın Twitter hesabı: https://twitter.com/mustafagoktas06
Google arama motorunda  http://groups.google.com.tr/group/cetkoder  grubuna girip oradan da bizimle yazışabilirler.
ÖNEMLİ NOT: Değerli arkadaşlar, Derneğimizde üyelik aidatı mecburiyeti yoktur. Gönüllü insanların bir araya geldiği çatıyız. Ayrıca AB fonlarından, herhangi bir yerden bağış, proje adı altında devletten yâda her hangi bir yerden gelir elde etme gibi bir durumumuz yoktur. Tamamen, bir araya geldiğimiz kardeşlerimizle imece usulü ile ayaktayız. / Saygılarımızla.


FOTO İÇİN: BLOĞ  SAYFAMIZI İNCELERSENİZ ÇEŞİTLİ FOTOLOR MEVCUTTUR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder